TNN: Jak přesně cestovat, když máte krátký čas

TNN: Jak přesně cestovat, když máte krátký čas

Máte práci na plný úvazek?

Sníte o cestování po světě?

Zajímalo by vás přesně, jak můžete zapadnout všechna svá dobrodružství do svého přidělení skromných prázdnin?

Nejsi sám. Takže spousta chce přesně pochopit, jak cestovat mnohem více, když je čas omezený. Skvělá zpráva je, že je možné dobře cestovat s prací na plný úvazek!

Kim Hawk je profesionál v cestování a také využívá všechny své prázdninové dny. V prvních dnech její kariéry byly Kimovy oči otevřeny metodám, které by jí mohlo být přínosem pro cestování služby …

Ahoj! Omlouvám se, že přerušuji, ale ….

Zdá se, že jste narazili na článek pouze pro předplatitele!

(Už je člen? Přihlaste se zde.)

Tento příspěvek je výhradně pro členy Nomadic Matt Plus! NM+ je jediným programem našeho člena, který návštěvníkům, jako jste vy, získají přístup k výhodám blogových příspěvků. Členové rovněž získávají bezplatné knihy, průvodce, blogování kurzů, získají přístup k našim akcím, opakováním událostí, měsíčních dárků, triček, speciálním cestovním slevám na úsporu peněz a další!

Jako člen Nomadic Matt Plus získáte nejen spoustu výhod, aby vaše cesty byly dostupnější, ale pomáháte nám, aby si vytvořili hloubkový cestovní materiál, který milujete!

Nejlepší ze všeho, přihlášení k odběru nákladů méně než náklady na oběd!

Pokud chcete získat přístup k tomuto příspěvku (stejně jako 100+ jiných článků pouze pro členy) a také všechny tyto další pozoruhodné výhody, připojte se k nomádskému Matt Plus a také začněte dostat mnohem více z vašich cest dnes!

Další informace

Přihlásit se

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *