Ile Saint-Louis: Druhý ostrov v Seine

Ile Saint-Louis: Druhý ostrov v Seine

Adventurous Kate se skládá z přidružených odkazů. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, získávám provizi bez dalších nákladů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

V Paříži vyplňují dva ostrovy: Ile de la Cite a Ile Saint-Louis. První z nich získává veškerou slávu: Je to geografické centrum Paříže a dnes je domovem Notre-Dame a Sainte-Chappelle. Bez ohledu na to, jak se dostanete do Paříže, létáte pomocí Flybe, Train nebo autem, skončíte na Ile de la Cite v určitém okamžiku.

A co druhý ostrov, Ile Saint-Louis?

Nemá žádné hlavní atrakce pro rekreant a je příliš malé na to, aby se ztratilo. Moje předchozí dojmy z Ile Saint-Louis byly „ospalé“ a „spousta starých lidí“.

To znamená, že při této návštěvě v Paříži jsem se ještě podíval na Ile Saint-Louis, abych zjistil, zda se to stalo, dobře, Hipperovi. A abych byl upřímný, bylo to skoro stejné jako vždy. Pěkné, ale trochu nudné.

Ale kdo musí být hip, když máte zmrzlinu?!

Ile Saint-Louis je známý pro svou zmrzlinu-zmrzlinu Berthillon, abych byl přesný. Je to ostrova hodně populárního produktu a vidíte značky pro zmrzlinu Bethillon všude. Jděte najít skutečný salón zmrzliny, abyste to vyzkoušeli.

Berthillon Ice Cream je sladká a lehká – hodně jako italské gelato, až do bláznivých chutí. Měl jsem framboise a la růže – maliny s nádechem růže.

Podívejte se na některé z příchutí, které mají!

Po zmrzlině se podívejte na obchody.

Pokud máte trendovou osobu, kterou nakupujete – nebo, jak víte, jsou jedním – ujistěte se, že se podíváte na Coton Doux. Jeden je v Ile Saint-Louis, ale jsou po celé Paříži. Protože jsme se během ledna odhlásili, Dave dostal tři košile odpaliště označené dolů – včetně jednoho bláznivého s vosy vytištěnými. („Chcete -li překonat své zájem o vosy, musíte se stát vosy.“)

Na Ile Saint-Louis uvidíte mnohem více butiků, spoustu prodeje potravinářských výrobků a dárků.

A prostě byste mohli narazit na někoho úžasně trendy – jako žena na kole dole.

Miluji červené vypálení z jejích kalhot, kabelky a klobouku! Škoda, že jsem nemohl získat lepší fotografii než tohle, ale nemohl jsem se přimět, abych ji skutečně požádal, aby pro mě představovala, americký turista!

Je to malý ostrov. A nízký klíč. Ale absolutně stojí za procházku na cestě k Notre-Dame.

Byl jsi v Ile Saint-Louis? Sdílejte v komentářích!

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jméno namelast
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *