Sevilla: Nejkrásnější město ve Španělsku

Sevilla: Nejkrásnější město ve Španělsku

Adventurous Kate zahrnuje přidružené odkazy. Pokud s těmito odkazy provedete nákup, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílet na e -mail

Sevilla byla moje první zastávka ve Španělsku a také jsem nemohl uvěřit mnohem lepšímu úvodu do této fantastické země. Region Andalusie je okouzlující Španělsko – maurský design, býčí bojování, stejně jako Flamenco – stejně jako Sevilla je jeho ohromně krásným hlavním městem.

V posledních několika týdnech jsem viděl hodně Španělska. A i když jsem neviděl každé španělské město populární pro své kouzlo – Toledo, Segovia, stejně jako Santiago de Compostela, je několik pozoruhodných nepřítomností – mám pocit, že Sevilla je mnohem mnohem krásnější než jakýkoli jiný typ jiného města v Španělsko.

Sevilla je jen šíleně atraktivní ze všech úhel. Jen procházku po ulici, můžete narazit na složitě vyřezávanou budovu, jako je tato …

Nebo zcela španělské náměstí lemované brilantně barevnými budovami a kočáry taženými koňmi…

Nebo bez námahy trendy bar na pouličním kulonu!

A ano, nejkrásnější město ve Španělsku vzdává hold nejatraktivnějšímu pady Španělsku, jaké kdy poznalo: La Duquesa de Alba!

Pokud jste fanouškem DLISTED, nemáte zpochybnění slyšet o vévodkyně z Alby. Tato dáma je šíleně bohatá-má mnohem více peněz než anglická královna a jen se oženila, ale ještě jeden manželský manžel. Může to být královská, ale je to její myšlení, které z ní dělá ikonu Nejvyšší krásy.

Je to Elizabeth Taylor zkřížena s královnou Elizabeth. S většími šperky. VÍM.

Ale ze všech krásných míst, která je třeba vidět v Seville, je pomník, který byste měli vidět, Plaza de España.

Toto náměstí bylo vyvinuto ve 20. letech 20. století v rámci přípravy na Sevillovo držení světového veletrhu Ibero-American Exposition. Sevilla byla během té doby provedena a Plaza de España je rozhodně jeho nejlepším příspěvkem.

Obzvláště se mi líbily Alcoves. Pro každou provincii ve Španělsku existuje výklenku a každák je také zdoben ve stylu provincie. Je to španělský zvyk najít na Plaza de España a také přítomno ve výklenku vaší provincie.

Takhle pro Castellon:

Krásné místo pro strávení odpoledne, nemyslíš?

A abyste věřili, že SEVILLIONOVÉ kouzlo je zcela klasické i tradiční…

Existují houby.

Bašta Sevillovy současné umělecké scény, tyto notoricky známé houby se objevují nad částí města – však v žádném případě nečiní od zbytku Sevilly.

Sevilla skončila jako jedním z mých absolutně preferovaných míst ve Španělsku z mnoha důvodů. Je to město zcela velké – ne tak velké, stejně jako extrémně chůzi, jako je Boston. Tapas jsou báječné. Bylo to také nejteplejší místo, do kterého jsem šel ve Španělsku, s teplotami ve vysokých 70. letech začátkem března! (Andalusia se během léta velmi horká, je to však ideální místo pro utečení zimních zimních!)

Chápu, že se vrátím do Sevilly. Jsem z toho naprosto pozitivní.

Teď … A co ty? Díky těmto obrázkům chcete zabalit tašky a také si rezervovat lístek do Sevilly?

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jméno namelast
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílet na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *