Top Picks: Dětské kempovací výstroj

Top Picks: Dětské kempovací výstroj

vysílá stan, zabalí děti do auta a na cestě si kupujte marshmallows. Je to opět ten roční období: čas na kempování! Jsem trochu purista, když se týká táborového vybavení. Vždy existuje nová řada něčeho – břišní tkaniny, lehčí materiály – ale pokud jde o to, mnoho z těchto zařízení je jednoduše službou problému, o kterém jsme nikdy nevěděli, že máme. Jeden konkrétní trend však má slib, a to je rostoucí výrobci kempování, kteří platí dětskému trhu. Dnes se chci podívat na dvě konkrétní položky.

První je od Lucky Bums. Lidé z Lucky Bums jsou o dětech a prodávají vybavení jen pro ty malé ve vaší rodině. A není to wimpy vybavení, které byste mohli očekávat, že sestoupí po štiku pro děti. To jsou robustní věci. Vyhodnotili jsme jejich batoh: Rumba 35L Multi Night Batoh. Tento balíček má doslova všechny zvonky a píšťalky. Sternum Clip má píšťalku vyvinuto nejlépe do něj, jak vidíte v kvalitních taškách pro dospělé v REI. Balíček má spoustu místnosti a vaše děti mohou snadno nést svou váhu, až se příště rozhodnete zasáhnout stezku jako rodina.

Ještě jsme to nezkoušeli na přehnanějším, ale připravovali jsme túry s nabitými balíčky a připravovali jsme se na další dobrodružství. Doposud taška vydává naše nejvyšší očekávání. Plně nastavitelné, tuny kapes a popruhy na horní části drží spací pytel. Vše, co byste potřebovali pro drsnou cestu, by byl způsob, jak udržet v dešti v suchu, ale myslím, že poncho hodený přes záda by udělal v pořádku. Pouze nevýhoda, kterou jsme dosud našli, je to, že tento balíček způsobuje, že naše vypadala trochu chromě.

Druhá položka, kterou jsme testovali, je z návrhů Sierra. Tato společnost nedávno uvolnila řadu speciálních spacích pytlů jen pro děti. Když jsem byl mladý, spali jsme ve starých flanelových spacích pytlích, které byly vždy příliš horké na léto a příliš chladné na zimu. Dnešní děti se mohou potěšit z vážky. Opět, další kus vybavení pro děti, díky nimž je naše vybavení vypadat dětinsky.

KOUPIT IT NA Amazon: Sierra Designs Dragonfly 20-stupňový spací pytel (čokoláda, krátká)

Tento spací pytel je nylon, ale krabička na nohou je lemována Tricotem (jen znamená, že je fuzzy a teplá, ne kluzká a studená). U nohou je připojená taška, nebo můžete jednoduše použít pytel. Nahoře, integrovaná kapota pomáhá zachytit tělesné teplo a zip se nikdy nezachytí. Jedinou funkcí, která mě zmatená, je kapsa svačiny. Pravděpodobně to udrží vaše Snickers blízko, ale pro táborníky, kteří pečlivě udržují veškeré jídlo ze stanu, se to zdá být zbytečné navíc – i když by to mohlo být dobré pro váš iPod nebo zobrazení nebo jiné osobní věci.

Existuje mnohem více společností, které vyrábějí výbavu pro děti než kdy předtím, a mám podezření, že když jdeme, začneme vidět několik docela nekvalitních věcí, které zasáhnou trh. Zatím jsem však byl ohromen. Rei a Moosejaw nesou dětské vybavení z celého světa a doufejme, že vám budeme i nadále přinést recenze těch nejlepších věcí, které najdeme, aby se vaše příští rodinná výleta pro kempování úspěšla.

Tip na cestování: Přečtěte si tento příběh pro některé skvělé návrhy na táboření aut s dětmi:

Příbuzný

10 skvělých návrhů na táboření aut s dětmi před dětmi, kempování se děje na rozmaru. Chcete jít kempovat? Tak určitě. Hodit pár věcí do auta a odjedete. Po dětech potřebujete profesionálního organizátora. Zeptali jsme se Helen Olssonové, autorka The Down & Dirty Guide to Camping s dětmi, aby nám dala její vrchol …
30. dubna 2012 v „kempu“

Nejlepší nápady pro vycpávání, které kampaň Stockinghere je krátkým seznamem nějakého skvělého vybavení pro vaše rodinné kempovací dobrodružství. Něco z toho je pro děti; některé pro dospělé. Naším jediným pokynem bylo najít skvělé dárky, které by se vešly do ponožky jumbo.
11. prosince 2010 v „Camping/RV Gear“

Inovace v kempování: Coleman Carlsbad Dark Room Stan s pokojem na obrazovce, pokud jste milovali tábořit před založením rodiny a nyní máte děti a malé děti stále ve fázi podřimu, spánek může být obrovskou bariérou dostat se zpět do přírody. A v závislosti na tom, kde žijete a roční období, může slunce zářit doslova…
7. června 2016 v „kempu“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *