15 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Curychu ve Švýcarsku [s navrhovanými denními výlety]

15 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Curychu ve Švýcarsku [s navrhovanými denními výlety]

, plánujete brzy cestovat do Curychu ve Švýcarsku? Podívejte se na naše tipy níže o věcech v Curychu ve Švýcarsku s navrhovanými zájezdy! Určitě budete mít hodně zábavy!

Curych je největším městem ve Švýcarsku jak v oblasti půdy, tak i populace. Curych byl dlouho chápán tím, že je upmarket bankovní město i švýcarský peněžní kapitál. Jeho pověst pro elegantní způsob života učinilo svůj název jako jedno z nejnáročnějších měst na světě.

Rhiannon Elliott
Curych, nejen se může pochlubit svými špičkovými obchody, metropolitanizovanými okresy a luxusními čokoládami, je také bohatý na historické i kulturní oblasti. Toto město, které je umístěno společně s jezerem Curych a také orámováno Alpy, je určeno pro vnitřní i externí průzkum.

Další články, které si můžete přečíst:

Věci, které můžete vystupovat v Curychu, Švýcarsku a také naše zkušenosti pobytu v hotelech 25 hodin

Kompletní seznam navrhovaných nejlepších levných hotelů a ubytoven na batůžkáři ve Švýcarsku

Švýcarsko na rozpočet: Jak přesně ušetřit peníze na dopravu

Seznam nejlepších špičkových hotelů ve Švýcarsku

Burlesque Suite of Grand Kameha Curych – nejunikátnější hotelový prostor v Evropě

Obsah

15 věcí, které byste měli udělat, stejně jako do Curychu ve Švýcarsku

1. Staré město
2. Lake Curych
3. Zoo Zoo
4. Grossmunster
5. Fraumunster Church
6. Landesmuseum
7. Hauptbahnhof
8. Openhaus Curych
9. St. Peterskirche
10. Uetliberg Mountain
11. Bahnhofstrasse
13. Limmat
14. FIFA World Football Museum
15. Botanická zahrada
Jak jít do Curychu ve Švýcarsku z Velké Británie

15 věcí, které byste měli udělat, stejně jako do Curychu ve Švýcarsku

1. Staré město

Tato část Curychu prosakuje dlouhou historií psanou kolem jeho středověkého pozadí. Vibrující staré domy, architektura, kostely, kanály a okouzlující úzké ulice vyprávějí značný příběh největšího švýcarského největšího města. Lidé se mohou připojit k řízené „Curych starému městskému turné“ a objevit zajímavější vhled do tohoto historického centra města.

Navrhované turné: Curych Old Town Walking Tour

2. Lake Curych

Jeden z nejvýznamnějších destinací ve městě, Lake Curych, nabízí velké množství vnějších aktivit, jako jsou vodní sporty, pikniky, jízdy na lodí, plachtění, výlety na jídlo a další. Nenechte si ujít šanci se ponořit do jeho odstranění a čisté vody. Restaurace v této oblasti nabízejí návštěvníkům regionální i sezónní jídlo.

Navrhovaná turné: Curychova turné včetně jezera a továrny Lindt Chocolate Factory

3. Zoo Zoo

Foto: Michael Bernath CC By-SA 2.0
Zoo Curych, která je v Curychu, je považována za více než 300 druhů zvířat. Hrají aktivní funkci při záchraně zvířat s rozmnožovacími programy a projekty přemístění. Zoo Zoo má jednoduchý přístup k veřejné dopravě, takže není důvod vidět divoká i exotická zvířata a také se seznámit se v této akademické organizaci pro všechny věkové kategorie.

4. Grossmunster

Vanessa Schmid

Tento protestantský kostel v románském stylu je jedním ze čtyř hlavních kostelů v Curychu. Pohled na rozvržení města dominuje dvoupodlažní třípodlažní věž této památky. Historicky i symbolicky je tento kostel z 12. století pro jeho lidi značný.

Navrhované turné: 2hodinová historická prohlídka

5. Fraumunster Church

Foto: Gordon Cheung CC od 2.0
Ohromující kostel Fraumunster je dobře pochopen pro své pulzující skleněné okna Chagall. Fraumunster se nachází na opačné straně řeky k Grossmünsteru a je „ženský kostel“ v německém překladu. Je to také jeden z nejvýznamnějších církví v Curychu, s kontrastní ekologickou věžkou. Lidé jsou přitahováni k jeho nádherným rysům.

Navrhované turné: Curych Discovery Walking Tour

6. Landesmuseum

Foto: Ethan Gruber CC By-SA 2.0
Dlouhodobá sbírka představuje minulost i současnou historii Švýcarska. Landesmuseum se jeví jako středověký hrad zvenčí, avšak uvnitř spíše moderní. Má širokou škálu zajímavých exponátů, které při učení baví návštěvníky.

Navrhované turné: Osobní turné Tuk-tuk City Tour

7. Hauptbahnhof

Foto: Stian Engen CC By-SA 2.0
Zürich je hlavním železničním centrem, který má služby i z celého Švýcarska i sousedních zemí, jako je Německo, Itálie, Rakousko, jakož i Francie. Hauptbahnhof, také nazývaný Curych HB, je největší v zemi a nejrušnějším vlakovým nádraží na světě. Uvnitř je poseté restauracemi, obchody a také kavárnami. Navzdory své obrovské velikosti mohou lidé rychle zjistit svůj design díky dobře organizovaným značením.

Uvnitř své tradiční architektury je extrémně moderní i dobře vybavená stanice.

8. Openhaus Curych

Foto: Paul Asman a také Jill LenoblE CC od 2.0
Tento domov z 19. století, který se nachází na okraji Starého města na břehu jezera Curych, představil několik nejlepších i hudebních akcí. Návštěvníci si mohou zarezervovat prohlídku předem, aby si mohli užít klasická představení, než se dostanou na vánoční trh těsně přes operu.

Navrhované turné: Zurich zvýrazní na 2+ hodinové turistice včetně panoramatických výhledů

9. St. Peterskirche

Kostel sv. Petra je nejstarší farní kostel v Curychu. Tato katedrála je chápána tím, že má největší dohodu o hodinách v Evropě a jeden ze čtyř primárních církví ve starém městě Zürich. Ačkoli je interiér poměrně jednoduchý, stále láká svou metodu a také pohled s výhledem na řeku.

10. Uetliberg Mountain

Foto: Kuhnmi CC od 2.0
Panoramatický pohled na město Curych stojí za problém. Summit této hory je přístupný vlakem. Pokud však hledáte dobrodružství, můžete si vyrazit stejně jako vrchol. Existují pěší stezky a vodní fontány a také kempová místa. Nahoře je hotel s názvem Uto Kulm a 2 pozorovací věže.

Navrhované turné: Curychova prohlížeče a turistika!

11. Bahnhofstrasse

Bahnhofstrasse je Zürichova slavná pěší ulice jednou z nejnákladnějších i zvláštních nákupních cest na světě. V této primární centrální ulici jsou navlečeny obchodní domy, butiky, módní šperky a několik nejdůležitějších bank na světě. Kouzlo báječné? Bahnhofstrasse.

Doporučená turné: Curych v kostce: Procházka s průvodcem

13. Limmat

Křišťál odstraňuje vodu řeky Limmat je to, co způsobuje, že návštěvníci i místní vytáhnou plavky. Můžete si projít výlet lodí nebo jen projít po březích a mostech, abyste ocenili osvěžující krásu.

Navrhovaná prohlídka: Lake Curych 1hodinová osobní prohlídka lodí s průvodcem

14. FIFA World Football Museum

Foto Daniel CC od 2.0
FIFA World Football Museum je pro fanoušky nutností, má galerii věnovanou historii konečné ceny fotbalu i sbírky. Světové fotbalové muzeum FIFA ukazuje účinek, který měl fotbal na společnost, a přesně to, jak je to zdroj motivace pro fanoušky po celém světě.

15. Botanická zahrada

Foto od Tambako The Jaguar CC By-Nd 2.0
Tato botanická zahrada Curychu má řadu rostlin z celého světa. Je to útěk z rušného života ve městě. Je kompaktní, ale velmi relaxační. Stejně jako to nejlepší je, že je zdarma!

Jak jít do Curychu ve Švýcarsku z Velké Británie

Via EasyJet: (Jeden způsob)

*Z LTN LONDON LUTON do ZRH Curych

Cena vstupenek: 65 $

Via Swiss: (Jeden způsob)

*Z LHR London Heathrow do Zrh Curych

Cena vstupenek: 75 $

* Náklady se mohou změnit. Můžete jít do SkysCanner a získat další podrobnosti o cenách vstupenek.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *