4 dny lyžování itineráře ve St Anton Am Am Arlberg, Rakousko

4 dny lyžování itineráře ve St Anton Am Am Arlberg, Rakousko

St Anton Am Arlberg, region Arlberg je chápán jako kolébka lyžování kvůli chlapi jménem Hannes Schneider. Vyhrál svůj první lyžařský závod, když mu bylo 13, a také zahájil první lyžařskou instituci v zimě 1921/22. Byl úplně první, kdo nabídl skupinovou výuku založenou na schopnostech a naučil své žáky metodu otáčení, kterou zakázal chápanou jako „Arlbergova technika“, stejně jako se nyní vyučuje po celém světě – převádění váhy na lyžích na modifikační kurz.

Od té doby až do dnešního dne zůstává St Anton Am Am Arlberg jedním z nejlepších lyžařských destinací na světě, zejména pro vysokou kvalitu svého sněhu a jeho svahy až do jara. S ohledem na to jsem jel stejně jako svah na několik dní „Sluneční lyžování!“

Obsah

1. den v St. Anton Am Arlberg – Cestujte do St. Anton Am Arlberg a také uvítací Skishow
Den 2 v St. Anton Am Am Arlberg-průvodce lyžařská prohlídka, bomba odolný vůči vinnému skluzu a lyžař Apres!
3. den v St. Anton Am Am Arlberg – zima přes Ferrate a večeře v muzeu
Den 4 v St. Anton Am Arlberg – poslední Vista a Final Fawellp.s. Právě zde je několik možností, které nesekci ve St. Anton Am Arlberg:

1. den v St. Anton Am Arlberg – Cestujte do St. Anton Am Arlberg a také uvítací Skishow

Ukázala jsem se v Hause Adrianovi, malá domácnost měla důchod ve St Anton Am Arlberg, po 3 hodinovém výletu z Mnichova s klikatými horskými silnicemi s krásným výhledem na každé kolo.

Vybral jsem se řídit jako online v Mnichově, přestože cestujete z dalšího města, máte možnost 6 letišť během 3 hodin jízdy, které je dobře obsluhováno řadou leteckých společností:

Innsbruck – něco přes hodinu

Friedrichshafen – 1 hodina 40

Memingen – 2 hodiny

Curych – 2 hodiny 15

Mnichov – 3 hodiny

Salzburg – 3 hodiny

Vlakové nádraží je v centru města, což z něj činí jednoduchou cestu, pokud byste raději seděli a sledovali úpravu krajiny před očima, když necháváte ekologická pole za sebou a hlavu do sněhu završeného Hory. Pro podrobnější informace o tom, jak se přesně dostat do St Anton Am Am Arlberg, zkontrolujte web St Anton Am Amlberg.

Ten večer jsem uspokojil organizátory tiskové cesty, Anne, stejně jako Miriam z Tirolu, stejně jako turistická rada St Anton Am Arlberg s ostatními autory blogu a novináři na tiskové cestě v baru Raffl v hotelu Tyrol pro přivítání přivítání nápoje.

Každou středu večer v 21:00 se lyžařské instituce objevily na 40minutové lyžařské a světelné show na stadionu Světového poháru, což oživuje historii lyžování v oblasti Arlbergu. Lze jej vnímat zdarma na dně svahu i pro ty, kteří z toho chtějí udělat večer; Ve výstavním salonu můžete mít večeři bufetu s neomezenými nápoji za pouhých 25 eur. Jídlo bylo přesně to, co jsme potřebovali, abychom se udrželi v teple, zatímco sledovali show v ostrém alpském nočním vzduchu – houbová polévka, vídeňská hovězí guláš s polentou, vyhověná bohatou čokoládovou pěnou na dezert (a nápoje také rozhodně pomohly!) Dva!) Monkeys Travel-St Anton Am Arlberg, Rakousko-lyžařská show-Schneetreiben

Den 2 v St. Anton Am Am Arlberg-průvodce lyžařská prohlídka, bomba odolný vůči vinnému skluzu a lyžař Apres!

Následující ráno mě probudily sluneční svit, které se stékaly s hotelovými kosmickými okny, začátek krásného jarního lyžování. Snídaně byla v útulném snídani v přízemí s výběrem cereálií, jogurtu, chladného masa, sýra, chleba a pečiva. Chcete -li co nejlépe využít čerstvý alpský vzduch a také pracovat na mém lyžařském opálení, měl jsem venku na terase.

Po snídani jsme uspokojili zbytek skupiny v lyžařském obchodě v centru města. Když všichni měli své boty namontované a také byly poskytnuty lyže nebo snowboardy, byli jsme spokojeni našimi dvěma lyžařskými průvodci po celou dobu trvání cesty, Christoph a Christoph z Skischule Arlberg. Všichni jsme se společně lyžovali pro prvních pár běhů, poté se rozdělili do dvou skupin, než znovu uspokojíme na oběd.

Lyžařská oblast Arlberg se skládá z osmi lyžařských zón a má 350 km sjezdovek s jedním dalším 200 km pro volné jezdec a 97 výtahů. Po mnoha letech plánování bylo nedávno odhaleno, že během léta 2016 připravené na zimní sezónu 2016/17 bude vyvinuto nové lanovky a kamion (Flexenbahn). To bude znamenat, že lyžaři mohou rychle oslovit všechna letoviska v oblasti Arlbergu na lyžích a také učinit Arlberg největší lyžařskou oblast v Rakousku.

Obě skupiny se znovu uspokojily na oběd v restauraci Hospiz Alm v St Christoph. Jak to planoucí slunce, všichni měli úplně stejný koncept jako mynullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *