Moje nejhorší cestovní momenty roku 2014

Moje nejhorší cestovní momenty roku 2014

Adventurous Kate obsahuje přidružené odkazy. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Musíte vzít dobro se špatným. Stejně jako právě od té doby, co jsem většinu času na silnici, to neznamená, že jsem vůči špatným časům imunní. daleko od toho. Bez ohledu na to, jak moc cestujete, může to být často obtížné a stresující.

Opravdu si užívám komponování o mizerných dobách na silnici-věřím, že je důležité ukázat vám celou řadu cestování, nejen hezké časy hodné Pinterestu. Ještě důležitější je, že chci, abyste si uvědomili, že prožívání těžkých časů neznamená, že jste při cestování selháním. Budou chvíle, kdy jste osamělí. Budou chvíle, kdy jste frustrovaní. Budou chvíle, kdy budete mít na druhém místě své rozhodnutí být kdekoli.

Je to součást zážitku z cestování, stejně jako když zasáhnete nízký bod, uznáváte, že je typické a v pořádku se tak cítit. Udělejte, co požadujete, abyste zvedli náladu. Skype svou rodinu. Strávte odpoledne sám ve svém prostoru sledováním videí na YouTube. Indikace pro procházení hospody v nejbližší oslavě hostelu. Jděte na dlouhou túru. Vyzvedněte horkého cizince. Pak se vraťte k dobrodružství na celý život.

Jak fantastický jako rok 2014, měl jsem hodně okamžiků, na které bych raději zapomněl. Několik z nich tmavší než ostatní.

Už jste slyšeli moje nejlepší cestovní momenty roku 2014 – právě tady jsou ty nejhorší!

Zadní končící auto

Nebudu prozradit přesně tam, kde se tento incident uvedl na místě (ten obrázek pochází z Nového Mexika v roce 2008), ale z mých cest můžete zjistit, že jsem si letos pronajal vozidla na velkých místech. Když jsem řídil jedno z těchto aut, zad. Protože jsem kolosální idiot.

Bylo to na dálnici, ale došlo k velkému množství webového provozu a naše kolize byla pomalou rychlostí. Jsem nesmírně vděčný, že to nebylo horší. Na mém nárazníku bylo rozhodně viditelné poškození, ale žádné na vozidle, které jsem zasáhl, takže byli rádi, že prostě šli.

Obával jsem se návratu vozidla do půjčovny a přemýšlel, jestli mi za škodu vyplatí 1000 $ nebo více. Když jsem to prohlédl, zadržel jsem dech …

… A objevil žádné poškození.

CO?!

Nemohl jsem tomu uvěřit. Vsadím se, že jsem vrátil vývoj a také jsem se odtamtud dostal, jakmile to lidsky je možné.

Získání ukradené peněženky v Colombu

Stejně jako se mi líbilo jízdu vlaky na Srí Lance, výlet z Hikkaduwa do Colombo byl drsný. Brzy jsem na cestě klesl zadek („Hej. Mateř*CKER. Nedotýkejte se mě

Když jsme pak přistáli v Colombu, najednou došlo k nárůstu lidí, kteří se rozběhli, a nikdo by se z této metody přestěhoval, aby nás pustil. Křičel jsem: „Hej!“ stejně jako se pokusil prosadit. Colombo nebyl konečnou zastávkou vlaku, navzdory tomu, že byl financováním i největším městem; Bál jsem se svých kamarádů, stejně jako bych skončil uvízl.

Takže jsem se tlačil s jako blázen, jen jsem se snažil vystoupit z vlaku, nedržel mi kabelku pevně na mě jako obvykle. Jakmile jsem vystoupil, uvědomil jsem si, že se moje kabelka cítila lehčí a také byla rozbalena. Moje peněženka byla pryč.

Skvělou zprávou je, že jsem byl připraven. Do peněženky jsem nepřinesl mnoho peněz a také jsem měl v primárním zavazadlech skrytou kartu záložní kreditní historie spolu s nějakou hotovostí. Poté, co jsem se dostal do hotelu, uskutečnil jsem telefonní hovory, abych zrušil své kreditní karty – žádný nebyl použit – a také proměnil záložní kartu na debetní kartu. Všichni jsem byl nastaven na peníze, dokud jsem nedostal dům na své nové karty.

Ve velkém plánu věcí bych raději ztratil peněženku než telefon, kamera, pas nebo počítač.

Příště bych příště udělal jednu věc, kterou bych udělal jiným způsobem – svou druhou debetní kartu bych si nechal jako jednu ze záloh. Měl jsem to s sebou ve své primární peněžence, protože několik bankomatů na Srí Lance bylo jemné a také nepřijalo mou rutinní debetní kartu; Jakmile jsem se vrátil z bankomatu, měl jsem to přesunout na místo skrývání triků.

Nejhorší jet zpoždění v San Franciscu

Létání z Asie do Ameriky je vždy drsné, ale Hongkong do San Francisca není spíše tak špatný-jen osmihodinový rozdíl.

Přesto, na východ na západ má tendenci být pro mě drsnější než na západ na východ, stejně jako jsem skončil s nejhorším zpožděním trysky mého života. Probudil jsem se ve 4:00 ráno denně a také sledoval novou sezónu House of Cards; Pak bych uprostřed dne spal.

Nejhorší na tom bylo při večeři s přáteli. Moje oči se držely chvějící se zavřené, stejně jako jsem byl přesvědčen, že Stamper byl na večeři u dalšího stolu. Ano, byl jsem tak zpožděný, že jsem míchal domů karet a skutečný život.

Ahoj, vši!

Poprvé jsem vytáhl chybu z vlasů v SanFrancisco. Přestože moje pokožka hlavy byla svědivější i svědivější, byl jsem ve fantastické specifikaci popření a řekl jsem si, že to bylo jen lupiny, chyba byla náhodná náhoda, stejně jako vše, co jsem potřeboval, byla také nějaká těžká hlava jako ramena.

Než jsem si všiml více chyb ve vlasech v New Orleans, musel jsem se vypořádat s realitou – bylo mi téměř 30, stejně jako vši. Naštěstí je to problém rychle vyřešen: výlet do lékárny a šampon zabíjející vši, který je vyhověný detangováním příchodu od kořene ke špičce (pro tip: Zanechte tunu kondicionéru na vašich koncích, když to uděláte To!), druhý šampon a také probíhající o týden později, stejně jako jsem byl bez vši.

Ztráta berlínského medvěda

Berlín Bear byl mým malým putovním kamarádem déle než rok, a také jsem ho rád fotil po celém světě. Jednoho dne jsem dokonce snil o tom, že se jeho dobrodružství stane do dětské knihy. Pak jsem se po více než roce cestování s ním vrátil v Berlíně, zmizel, když byl ve vlaku do Potsdamu.

Byl jsem mnohem rozrušený, než jsem věřil, že budu. Jen doufám, že byl vybrán mladíkem a také do nového berlínského domu.

Mardi gras bez nápojů

Pokud v minulém roce objevil něco, co jsem objevil, existují konkrétní zkušenosti, které byste neměli dělat – nebo přesněji bych neměl dělat – s cestovním partnerem, který velmi zřídka nápojí. Mardi Gras je jedním z nich. Ano, můžete si užít Mardi Gras bez pití, pokud chcete, nicméně věci nejsou skutečně vyvážené, pokud si chcete dát drink, váš partner nechce pít vůbec, stejně jako se cítíte špatně s vinou Do té míry, že musíte nacvičit a požádat o povolení k drinktu ve své mysli, abyste se neobjevili jako opilý rezident.

V tukové úterý jsem měl přesně jeden nápoj: fialový Voodoo Daiquiri na Bourbon Street. Což se mi opravdu líbilo – chutnalo to jako dimetapp! Stejně jako se mi líbil Dimetapp, když jsem byl dítě! Stále jsem se však cítil provinile a hrozně.

Kdybych šel do Mardi Gras s různými přáteli, byl by to extrémně odlišný zážitek. Tanec na stolech, tančit na ulici, zpívat, vyrábět spoustu nových přátel, pití tun fialové voodoo daiquiris. Jako moje výlety do Vegas, které byly využívány. Přesně tak jsem si opravdu přál oslavit, a také teď věřím, že jsem si vyžadoval vrátit se, abych si užil Mardi Gras bez výletu na vinu.

Onemocní na Srí Lance

Pochopil jsem, že na Srí Lance onemocní – kombinace biného spánku kvůli zpoždění trysky, zabalenému rozvrhu, úplně jinému klimatu a pozdní noci s kamarády byl recept na ošklivou nachlazení. Nejprve dorazily sniffles, stejně jako jsem se vrhl dolů, pochopil, že se to zhoršuje.

Během šestihodinového časového rozpětí jsem šel od lehkých čichání k pocitu unavení a achey k vysoké horečce a chladu tak divoké, že jsem se nemohl přestat třást. Jak horké, jak to bylo venku, jsem se zabalil do rouny i přikrývky, chvění zubů.

Tentokrát jsem experimentoval s přírodními prostředky – hodně syrového česneku, medu a celou syrovou červenou cibuli – stejně jako opravdu trik. Moje tajná nemoc odešla tak rychle, jak dorazila, stejně jako já jsem se během několika dnů vrátil k typickému.

Měl jsem to špatně jen jednou v mém životě, stejně jako před deseti lety. Doufejme, že jim mohu zabránit dalších deset let.

NYC bez tepla

Když jsem se v březnu ukázal v New Yorku, byt mé sestry neměl teplo. V jejím sousedství došlo k výbuchu před týdnem a všechny bytové jednotky musely nechat vypnout teplé, aby mohly zkontrolovat problémy s plynem. (Je to skvělá věc, kterou udělali, protože v jejím bytě došlo k úniku.)

Ale pak nezapnuli teplé zpět. Správa budov stále přicházela s důvody, proč nemohli. Stejně jako to byl pochod v New Yorku – teploty byly většinu dní pod mrazem. Bylo to tak špatné, že jsme se osprchovali mikrovlnnými miskami s vodou a také je stříkali na sebe.

Celkově byl tepl na pár týdnů a také se neobrátil zpět, dokud o něm regionální zprávy neprokázaly příběh. Správa budovy dokázala magicky otočit teplé zpět těsně předtím, než byla sekce vysílána, samozřejmě. Do té doby jsem však už byl z New Yorku a také jsem si v Massachusetts vzal dlouhé sprchy.

“Máš štěstí, že to děláme pro tebe.”

Nebudu uvést, kde k tomu došlo, letos jsem však pracoval na kampani a měl jsem trochu ošklivé konfrontace. Pracoval jsem s dalším spisovatelem blogu a také nám byl poskytnut problém, který nám vyžadoval, abychom zaplatili peníze z kapsy za něco, co nám mělo být poskytnuto.

Chápu, že se to zdá nejednoznačné; Nechci se dostat do podrobností než to. Když jsme problém přivedli s odpovědnými lidmi, jejich odpověď byla: „Máte štěstí, že to děláme pro vás.“

To rozzlobeněFrancisco. Přestože moje pokožka hlavy byla svědivější i svědivější, byl jsem ve fantastické specifikaci popření a řekl jsem si, že to bylo jen lupiny, chyba byla náhodná náhoda, stejně jako vše, co jsem potřeboval, byla také nějaká těžká hlava jako ramena.

Než jsem si všiml více chyb ve vlasech v New Orleans, musel jsem se vypořádat s realitou – bylo mi téměř 30, stejně jako vši. Naštěstí je to problém rychle vyřešen: výlet do lékárny a šampon zabíjející vši, který je vyhověný detangováním příchodu od kořene ke špičce (pro tip: Zanechte tunu kondicionéru na vašich koncích, když to uděláte To!), druhý šampon a také probíhající o týden později, stejně jako jsem byl bez vši.

Ztráta berlínského medvěda

Berlín Bear byl mým malým putovním kamarádem déle než rok, a také jsem ho rád fotil po celém světě. Jednoho dne jsem dokonce snil o tom, že se jeho dobrodružství stane do dětské knihy. Pak jsem se po více než roce cestování s ním vrátil v Berlíně, zmizel, když byl ve vlaku do Potsdamu.

Byl jsem mnohem rozrušený, než jsem věřil, že budu. Jen doufám, že byl vybrán mladíkem a také do nového berlínského domu.

Mardi gras bez nápojů

Pokud v minulém roce objevil něco, co jsem objevil, existují konkrétní zkušenosti, které byste neměli dělat – nebo přesněji bych neměl dělat – s cestovním partnerem, který velmi zřídka nápojí. Mardi Gras je jedním z nich. Ano, můžete si užít Mardi Gras bez pití, pokud chcete, nicméně věci nejsou skutečně vyvážené, pokud si chcete dát drink, váš partner nechce pít vůbec, stejně jako se cítíte špatně s vinou Do té míry, že musíte nacvičit a požádat o povolení k drinktu ve své mysli, abyste se neobjevili jako opilý rezident.

V tukové úterý jsem měl přesně jeden nápoj: fialový Voodoo Daiquiri na Bourbon Street. Což se mi opravdu líbilo – chutnalo to jako dimetapp! Stejně jako se mi líbil Dimetapp, když jsem byl dítě! Stále jsem se však cítil provinile a hrozně.

Kdybych šel do Mardi Gras s různými přáteli, byl by to extrémně odlišný zážitek. Tanec na stolech, tančit na ulici, zpívat, vyrábět spoustu nových přátel, pití tun fialové voodoo daiquiris. Jako moje výlety do Vegas, které byly využívány. Přesně tak jsem si opravdu přál oslavit, a také teď věřím, že jsem si vyžadoval vrátit se, abych si užil Mardi Gras bez výletu na vinu.

Onemocní na Srí Lance

Pochopil jsem, že na Srí Lance onemocní – kombinace biného spánku kvůli zpoždění trysky, zabalenému rozvrhu, úplně jinému klimatu a pozdní noci s kamarády byl recept na ošklivou nachlazení. Nejprve dorazily sniffles, stejně jako jsem se vrhl dolů, pochopil, že se to zhoršuje.

Během šestihodinového časového rozpětí jsem šel od lehkých čichání k pocitu unavení a achey k vysoké horečce a chladu tak divoké, že jsem se nemohl přestat třást. Jak horké, jak to bylo venku, jsem se zabalil do rouny i přikrývky, chvění zubů.

Tentokrát jsem experimentoval s přírodními prostředky – hodně syrového česneku, medu a celou syrovou červenou cibuli – stejně jako opravdu trik. Moje tajná nemoc odešla tak rychle, jak dorazila, stejně jako já jsem se během několika dnů vrátil k typickému.

Měl jsem to špatně jen jednou v mém životě, stejně jako před deseti lety. Doufejme, že jim mohu zabránit dalších deset let.

NYC bez tepla

Když jsem se v březnu ukázal v New Yorku, byt mé sestry neměl teplo. V jejím sousedství došlo k výbuchu před týdnem a všechny bytové jednotky musely nechat vypnout teplé, aby mohly zkontrolovat problémy s plynem. (Je to skvělá věc, kterou udělali, protože v jejím bytě došlo k úniku.)

Ale pak nezapnuli teplé zpět. Správa budov stále přicházela s důvody, proč nemohli. Stejně jako to byl pochod v New Yorku – teploty byly většinu dní pod mrazem. Bylo to tak špatné, že jsme se osprchovali mikrovlnnými miskami s vodou a také je stříkali na sebe.

Celkově byl tepl na pár týdnů a také se neobrátil zpět, dokud o něm regionální zprávy neprokázaly příběh. Správa budovy dokázala magicky otočit teplé zpět těsně předtím, než byla sekce vysílána, samozřejmě. Do té doby jsem však už byl z New Yorku a také jsem si v Massachusetts vzal dlouhé sprchy.

“Máš štěstí, že to děláme pro tebe.”

Nebudu uvést, kde k tomu došlo, letos jsem však pracoval na kampani a měl jsem trochu ošklivé konfrontace. Pracoval jsem s dalším spisovatelem blogu a také nám byl poskytnut problém, který nám vyžadoval, abychom zaplatili peníze z kapsy za něco, co nám mělo být poskytnuto.

Chápu, že se to zdá nejednoznačné; Nechci se dostat do podrobností než to. Když jsme problém přivedli s odpovědnými lidmi, jejich odpověď byla: „Máte štěstí, že to děláme pro vás.“

To rozzlobeně

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *