Central Oregon: The Cove Palisades specifikuje park

Central Oregon: The Cove Palisades specifikuje park

The Cove Palisades Specified Park je prominentním kempováním i destinací pro plavby v oblasti vysokého pouštního centra Oregon. Obklopující řeku DeChutes a Crooked River Appendages of Lake Billy Chinook, jezero o rozloze 4 000 akrů vyvinuté budovou přehrady Round Butte v roce 1964, specifikuje park Cove Palisades rovněž geologicky značný cíl.

Marina shora

Šli jsme do parku v červnu, kdy byly teploty horké, ale nebyly nepříjemné. Když jsme se objevili ze severu na SW Mountain View Drive, zastavili jsme se na krásné zanedbávání panoramatických obrázků a také ocenili formaci DeChoutes, obrovskou pánvi složenou z poddaných vrstev minerálů zakončených lávovými toky z exploze sopkových sopek z kaskády z před lety.

Horní část povodí se chápe jako čedič Rimrock nebo čepice sopečného čediče, který se ochladil ve vysokých sloupcových útvarech různých výšek i úhlů. Palisády jsou sloupcové formace, tedy jméno parku.

Petroglyph

Jedno z mála míst na hausbótu v specifikaci Oregonu by hosté, kteří přemýšleli o pronájmu hausbótu, by se měli zastavit v přístavu v Cove Palisades Resort & Marina. Nezastavili jsme se zde, ale objevili jsme náznaky kabin, obchodu, restaurace, stejně jako pronájmu od oslav, po tryskové lyže, pontonové lodě, stejně jako kajaky. Půjčovny se také nacházejí poblíž.

Kromě vodní rekreace má park síť více než deset mil turistických stezek, přičemž cesta TAM-A-Lau se sedmi kilometrů přemýšlela o úchvatné cestě. Na této stezce neobjevíte mnoho stínů ani se zlomíte od Slunce, plánujete přinést odolnou láhev s vodou, opalovací krém, stejně jako klobouk a také si vyberete denní čas podle denního světla i teploty. Túra má výšku o výšce 600 stop z cesty hlavy na náhorní plošinu s výhledem na jezero Billy Chinook.

Místo na piknik

Náš denní výlet nás zavedl kolem Crooked River Petroglyph, krátkou vzdálenost od kempu DeChutes River. Jedná se o jednoduchou a dostupnou činnost, zejména pro každého, kdo cestuje se staršími i mladšími cestujícími. Zaparkovali jsme poblíž horního dne DeChutes, využívali jsme oblast a potěšili jsme se v procházce dolů k jezeru. Objevíte písečnou plaveckou pláž, piknikové stoly a piknikový pavilon a také současné toalety. Pokud nemáte každoroční Oregon, zadejte Park Pass, budete vyžadovat zaplatit každodenní využití poplatek na placené stanici poblíž parkoviště primárního vozu.

Vodopád

Rovněž jsme našli vodopádu kaskádové po útesech poblíž základny Crooked River Campground, ale opravdu neexistuje velká cesta, která vede stejně jako tato atrakce. Pro mnoho dalších informací a konceptů o plánování vlastního přejděte do parku Cove Palisades, zkontrolujte tento web.

Šťastné stezky!

Příbuzný

Rodinné aktivity v Sunriveru a Bend, Oregonset na východním svahu pohoří Cascade, vysoká poušť Central Oregon je místem syrové, přírodní krásy, hemžící se s divokou zvěř a také bohatou rekreací. Města Sunriver i Bend, která byla oddělena patnáct mil, jsou prominentními celoročními únikovými destinacemi pro domácnosti do regionu. Zatímco konečný…
2. března 2016in “Oregon”

Pobřeží Severního Oregonu v 38 Milestech 38 mil jízdy mezi Newportem a Neskowinem by mělo trvat asi hodinu, za předpokladu, že jste neudělali žádné zastávky. Ve skutečnosti byste mohli rychle strávit celý den kontrolou četných bodů zájmu mezi těmito dvěma základními cíli na severní polovině centrálního pobřeží Oregonu. Tip: Pokud…
7. srpna 2017 v „Epic Road Trips“

Oregon, který pobývá v Sunriver Resortsunriver v centrálním Oregonu, je 3 300 akrů organizovaným obytným a střediskem nalezeným patnáct mil jižně od Bend. Malá populace 1 500-ish Oregonians telefonní hovor Sunriver House a také platit daně, které podporují veřejné služby, včetně ukončení a úřadů. Než byl založen Sunriver, provedl armádní sbor inženýrů světovou válku …
7. března 2016 v „Ubytování“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *