10 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Tivat, Černá Hora

10 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Tivat, Černá Hora

Věříte o cestu do Tivat, Černá Hora, si však není tak jistá, kam jít a co dělat? Nezajímajte se, když připravujeme seznam věcí, které mají hrát v Tivat v Černé Hoře, takže nebudete mít žádný obtížný čas a pokusit se ho najít kdekoli jinde.

Foto: Raymond Zoller CC By-SA 2.0
Tento seznam vám poskytne koncept věci, kterou můžete vidět a očekávat, když se objevíte v tomto pobřežním městě v Černé Hoře.

Další články, které si můžete přečíst:

13 Příznivé webové stránky, kde můžete objevit otvory úkolů [jak objevit úkol v Černé Hoře]

12 důvodů, proč musíte do svého cestovního bucketlistu zahrnout Herceg Novi, Černá Hora

7 dní Balkánského cestovního plánu: průvodce, jak přesně vidět Chorvatsko, Černá Hora, stejně jako Bosna & Hercegovina

6 dní Herceg Novi Travel Plan – Co vidět, jestli máte 6 dní v Černé Hoře během letní sezóny

Potápění v Černé Hoře – náš podvodní zážitek v Boka Bay, Herceg Novi

Zde jsou věci, které můžete hrát v Tivat, Černá Hora, kterou doporučujeme

Obsah

1. Porto Černá Hora
2. Muzeum námořního dědictví
3. Plavi Horizontti Beach
4. Chcete nábřeží
5. Plachetní člun Jadran
6. Ponta Seljanova Plaza
7. Kostel sv. Roko
8. Obrovský městský park
9. Kostel St. Sava
10. RADOVICICI-ZANJICE PASTICE
11. Objevte ubytování v Tivat, Černá Hora

1. Porto Černá Hora

Foto Anna & Michal CC od 2.0

Porto Černá Hora je současným postupem přístavu v Tivat v Černé Hoře. Je to krásné místo, kde se potulovat. Existuje spousta návrhářských obchodů, barů, kaváren a restaurací. Je to jedna z nejlepších věcí, které můžete hrát v Tivat, Černá Hora, protože uvidíte spoustu soukromých jachet s řadou velikostí i typů. I když nemůžete jít dovnitř, pokud nejste připraveni zaplatit za značné množství peněz, je již zajímavé zjistit, odkud pocházejí. Odhlášení Porto Černé Hory v noci je velmi doporučeno. Je tak zábavné strávit asi hodinu chodit po krásné promenádě do přístavu a také obdivovat všechny mega-jachty pro „uber bohaté“, zatímco nižší miliony dolarů pro rutinní bohaté bohaté .

2. Muzeum námořního dědictví

Foto TripAdvisor
Pochopte mnohem více o Tivat a také o časných námořních dnech přímo tady v muzeu námořního dědictví. Samotné muzeum je fascinující a také pochopíte trochu více o historii města. Primární atrakcí je však exkurze na starou ponorku, což vás přiměje přesně poznat, jak těžké to mělo být ponorkou. Tohle nikdy nesmíte nechat ujít, není to něco, co můžete vidět každý den. Pokud přemýšlíte o historii chladných ozbrojených sil v Tivat v Černé Hoře, pochopíte, kam jít ..

3. Plavi Horizontti Beach

Foto TripAdvisor
Pro zábavu a zajímavý den na pláži, pokračujte a také vytvořte způsob Plavi Horizontti Beach v Tivat v Černé Hoře. Vzhledem k tomu, že voda je klidná, můžete chodit po vodě spíše daleko, stejně jako to činí tuto pláž také vhodnou pro děti. Když chodíte s pobřeží, objevíte během sezóny obrovské kafei v restauraci v blízkosti pláže a velké parkování. Pokud dodržujete cestu doleva, ukážete se ve skvělé oblasti s útesy, s velkým výhledem a otevřeným mořem.

4. Chcete nábřeží

Foto TripAdvisor

To chce nábřeží v Černé Hoře je okouzlující nábřeží proti vodám v Tivat. Tato oblast je velmi čistá a používá vynikající prostředí v krásném městě. Procházka v této okouzlující promenádě je vynikajícím zážitkem pro mládež i pro dospělé. Po okolí je spousta barů, kaváren a restaurací rozmístěných. Ať už je váš vkus a také rozpočtový plán, je tu pro vás něco.

5. Plachetní člun Jadran

Foto TripAdvisor
Pokud jste někdy viděli jakýkoli typ pohlednic v Černé Hoře, možná jste tento viděli. Plachetní jadran je jednou z nejznámějších fotografií z čínkových pohlednic. Je to tréninková loď námořnictva v Černé Hoře. Tato plachetnice je plachetnice se třemi stožáry, která je plná kouzla starého světa. Samotná plachetnice je krásná, je tak ohromující, že přitahuje regionální i zahraniční turisty. To je nutností, když jste v Černé Hoře.

6. Ponta Seljanova Plaza

Foto TripAdvisor
Vhodné místo pro strávení jednoho dne chlazení. Ponta Seljanova Plaza je větrná i v nejoblíbenějších dnech v sezóně. Toto okouzlující místo není přeplněné. Zde chodí jen velmi málo turistů. Zde můžete objevit spoustu regionálních turistů. Pláž je však skalnatá, stejně jako zde můžete objevit některé mořské ježky. Zůstat na chvíli však stojí za to. Jít tady se cítí jako útěk z shonu města.

7. Kostel sv. Roko

Foto TripAdvisor
Je to senzační starý kostel. Byl vyvinut v samostatných fázích mnoha návštěvníků i Marnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *