10 nejlepších věcí, které můžete hrát ve Formentere, Španělsko [s navrhovanými zájezdy]

10 nejlepších věcí, které můžete hrát ve Formentere, Španělsko [s navrhovanými zájezdy]

Plánujete brzy cestovat do Formentery ve Španělsku? Podívejte se na naše návrhy níže o věcech, které mají hrát ve Formentere s navrhovanými zájezdy!

Foto Janine M. na Unsplash
Nejmenší ze Španělských ostrovů ve Středozemním moři, Formentera stojí za to pro svou krásnou přírodní krajinu i pobřeží Azure. Vzhledem k jeho blízkosti z více dobře pochopeného ostrova Ibizy je během letní sezóny prominentní jako destinace pro jednodenní výlet. Na tomto ostrově můžete potěšit šnorchlování, plachtění, jízdu na kajaku atd. Abychom pochopili mnohem více o Formenteře, pokračujte ve čtení našeho krátkého průvodce.

Další články, které si můžete přečíst:

15 nejlepších věcí, které můžete hrát v Tenerife, Španělsko

Seznam nejlepších hotelů s rozpočtem a hostely v Barceloně ve Španělsku – od 11 EUR!

15 nejlepších věcí, které můžete hrát v Santiagu ve Španělsku

15 nejlepších věcí, které můžete hrát v jižním Tenerife, Španělsko

Jak požádat o španělské schengenské vízum s Passourtem Filipín

Obsah

Seznam nejlepších věcí, které mají hrát ve Formentere, Španělsko

1. Playa es pujols
2. La Mola Lighthouse
3. Playa es Arenals
4. Calo des Mort
5. Playa de Llevant
6. PARQUE PŘÍRODNÍ DE SES SALINES
7. Playa sa roqueta
8. Playa de Ses illetes
9. Es Cap de Barbaria Lighthouse
10. Platja de Migjornwhere, aby zůstala ve Formentera, Španělsko
Cenově dostupný hotel
Luxusní hotel

Jak jít do Formentery ve Španělsku z Londýna

Seznam nejlepších věcí, které mají hrát ve Formentere, Španělsko

1. Playa es pujols

Foto od Balanality CC od 2.0
Pro ty, kteří pobývají v ES Pujolu, je tato pláž pro ideální dovolenou. Je to nádherná pláž s karibským mořem a také krásným extrémně jemným pískem. Není to extrémně velké a trochu turistické, ale můžete objevit velké množství regionálních restaurací v oblasti, díky nimž je pláž pohodlná. Je to také vhodné pro malé děti.

2. La Mola Lighthouse

Foto od XiMateix! CC BY-SA 2.0
Jak název napovídá, je to maják nalezený jižně od ostrova. Maják stoupá strmě nad mořem a pohled je opravdu ohromující. Je to rychle snadno dostupné, protože v okolí jsou automatické parkování. Určitě to stojí za to od vynikajícího výhledu na neomezené moře a útesy. Obchod s restaurací a suvenýry jsou také k dispozici.

3. Playa es Arenals

Playa Es Arenas Beach je jednou z nejkrásnějších na ostrově. Částečně vybavené a částečně zcela bezplatnou pláž, podávané zcela zdarma parkování. Je to velmi komplexní, stejně jako procházky jsou zvoucí. Stejně jako prakticky všechny pláže na ostrově jsou vhodné pro domácnosti s malými dětmi.

4. Calo des Mort

Foto od Travelbusy.com CC od 2.0
Na tomto zálivu je dosaženo po procházce po skalnaté cestě asi 10-15 minut, takže to není skutečně vhodné pro lidi s problémy s mobilitou. Je to malá zátoka s bitovým pískem a četnými horninami s krásnými barvami vody ideální pro šnorchlování.

5. Playa de Llevant

Foto: Paul Stephenson CC od 2.0
Zdá se, že všichni Formentara byli vyřazeni z ráje, stejně jako tato pláž za ni nezklame. Křišťál odstraňuje tyrkysové vody a také široká písečná oblast, díky čemuž je toto místo skvělé místo k potěšení za den na pláži.

6. PARQUE PŘÍRODNÍ DE SES SALINES

Stojí za to se podívat na tento přírodní park. Pláže i okolí jsou velkolepé. Stejně jako v závislosti na denní době a na slunečním světle lze v solných bytech vidět různé barvy. Důvod, proč je západ slunce z této oblasti magický, stejně jako jeden by měl vidět alespoň v životě, jak přesně v životě ukazuje své poslední paprsky na solných bytech před nastavením.

7. Playa sa roqueta

Pokud se chcete ponořit ve Formentere a také v Es Calo je mnoho lidí, je tato pláž pro ni skvělou alternativou. Je to pláž s krásným mořem a všemi odstíny modré. Kromě primární pláže je podél cesty, která vede k Llevant i tehdy Illetes, několik menších pláží.

8. Playa de Ses illetes

Foto Roberto FACDENDA CC By-SA 2.0
Mnoho prominentních destinací pro cestovatele ve Formentera. Playa de Ses Illetes je pozemský ráj, kterého lze rychle dosáhnout motorkou. Jedná se o idylickou pláž s krystalem, který odstraňuje vody v zřetelné enklávy biosférické rezervace. Nemůžete odejít, aniž byste na to šli ve Formentera. Kouzelné umístění, které potěší v krásném moři. Na vás na vás čekají bílý písek, tyrkysová voda a vynikající prostředí.

Navrhované turné: Ibiza: Celodenní plavba Formenter Beach Cruise

9. Es Cap de Barbaria Lighthouse

Foto od XiMateix! CC BY-SA 2.0
Je to extrémně krásná a osamělá oblast nativní vegetace, s majákem na okraji útesů. Scooter je snadno snadno dostupný. Kromě majáku můžete také sestoupit do malé díry a také běžet podél malé jeskyně k útesu, abyste potěšili krásný výhled na krásnou BLnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *