Představujeme nomádskou síť!

Představujeme nomádskou síť!

Zveřejněno: 31/31/2019 | 31. října 2019

Jak často jste řekli kamarádům nebo domácnostem o vašem vysněném výletu, jen abyste je posmívali a připomněli vám, abyste byli „realističtější“?

Jak často si přejete, abyste měli skupinu lidí, kteří vás pochopili? Nebo na místě, na které byste mohli jít, aby se vaše 10 000 obav odpověděla před další cestou?

Jak často jste pečlivě prozkoumali celkový rozvrh, který splňuje jen kompletního cizince v hostelu, jehož příběh měl sílu, aby vám vaše plány úplně změnilo?

Všichni vyžadujeme podpůrnou sousedství – stejně jako se mi líbí web (a mám rád internet), nejlepší spojení se provádí offline i v pravém životě.

Když jsem poprvé začal plánovat svou cestu po celém světě v roce 2005, nerozuměl jsem nikomu, kdo udělal něco podobného. Sakra, pochopil jsem jen jednoho člověka, který kdy zkoumal v zahraničí. Cestování nebylo pro lidi v mém světě obrovskou věcí.

A na rozdíl od dnešního dne jsem nemohl jít jen na internet a také se zeptat na mnoho problémů s autory blogů nebo objevit četné články, jakož i weby, které mi pomáhají. Na začátku roku 2000 nebylo moc mimo extrémně omezený počet těžko námořních fór, několika webových stránek a také hromadu průvodců na mém stole.

Měl jsem velké obavy, ale jen málo odpovědí.

Potřeboval jsem sousedství lidí, kteří by mi mohli poskytnout pokyny z první ruky a užitečné návrhy, které by zlepšily můj výlet, a také mi pomohl překonat mé obavy.

A když jsem se vrátil, bylo extrémně málo lidí, kteří by mohli sympatizovat se směsí emocí, které jsem cítil. Opět jsem byl sám. Chtěl jsem pro sousedství lidí, kteří by mohli pochopit mé po cestování blues.

Poté, co jsem byl nomád po více než deset let, měl jsem štěstí, že jsem s tímto webem vytvořil vlastní sousedství milovníků cestování.

A dnes chci rozšířit toto sousedství a vzít to, co máme na internetu, a také ji přivést do skutečného světa.

Jsem tedy potěšen odhalením představení nomádské sítě!

Je to iniciativa osobního setkání tohoto webu.

Nomádská síť (zkráceně TNN) bude celosvětovou čtvrtí cestovních nadšenců, kteří podporují a také ovlivňují jednu další cestu, levnější i déle. Ať už se jedná o krátký výlet do blízkého města nebo na neurčitý výlet z celého světa, sousedství tam bude, aby pomohlo každému, kdo si přeje (a má rád) cestování.

Před lety jsme provedli zkušební běh těchto událostí. Na těchto setkáních jsem uspokojil tak mnoho neuvěřitelných cestovatelů, stejně jako jedna věc, kterou jsem stále slyšel, bylo přesně to, jak jste chtěli, aby se tyto typy událostí objevily mnohem pravidelněji.

No, teď je přinášíme zpět!

Erica, které jste možná pochopili jako moje pravák za posledních šest let, bude tuto novou iniciativu přispět. Bude na tom pracovat na plný úvazek!

Jak bude kočovná síť fungovat?

Stavíme osobní kapitoly po celém světě. Regionální kapitoly budou neustále uspokojit, aby sdílely příběhy, obchodní poradenství, činnosti společně a pořádaly akce. Vyrábíme oblast pro lidi, aby uspokojili cestovatele ve svém městě (i když oni nebo vy právě procházejí), stejně jako typová přátelství, stejně jako pouta. Mixéry, pikniky, brunchy, prezentace, profesionální panely – cokoli, co vás ovlivňuje, abyste mohli více cestovat!

Tato sada událostí bude sousední mixéry, kde uspokojíme a také si porozumíme. Pokud sídlíte v těchto městech nebo tam budete po spuštění, připojte se k nám:

DC – úterý 11. února

Seattle – pondělí 17. února

Austin – úterý 18. února

Fort Lauderdale – Středa 19. února

Portland – Středa 19. února

San Francisco – čtvrtek 20. února

Los Angeles – neděle 23. února

Detroit – pondělí 24. února

Dublin, Irsko – pondělí 24. února

San Diego – pondělí 24. února

Boston – pondělí 24. února

Londýn – úterý 25. února

Chicago – úterý 25. února

NYC – čtvrtek 5. března

Portland – čtvrtek 19. března

(Poznámka: Toto jsou jen několik z prvních událostí! Budeme dělat mnohem více událostí, jak čas pokračuje. Budeme na Středozápadě, dalších částech Kanady, světa atd. Tohle je jen Prvních pár! Pokud nevidíte cíl, nebojte se! Naším cílem je být všude! Zde můžete objevit náš celkový seznam nadcházejících událostí.)

Události jsou 10 $ (na pomoc při krytí náklady)! Navíc můžete přinést kamaráda zcela zdarma (takže pokud rozdělíte náklady, je to 5 $ na osobu!)

Jak můžete být součástí TNN?

Existuje několik snadných způsobů!

1. Přejděte na jednu z našich akcí!
Pokud můžete přijít na jednu z našich akcí, udělejte to. Úplný seznam můžete objevit zde.

2. Přihlaste se o vedení své regionální kapitoly
Požadujeme pomoc při vedení těchto kapitol TNN. Erica (náš ředitel událostí), stejně jako já budu pomáhat při rezervaci míst, kontaktování hostujících reproduktorů, pronájmumikrofony, jakož i vybavení, správa registrace účastníků, stejně jako pomoc a placení za vše, co můžeme.

Ale vyžadujeme oči, uši a vůdce na zemi. Pokud chcete zjistit mnohem více o tom, že skončíme jedním z našich vůdců kapitol (včetně měst, která zavádíme ve výše uvedeném seznamu), klikněte na tento odkaz a odešlete svou žádost. Budeme v kontaktu!

3. Dobrovolník na akci
Pokud být vůdcem není vaše věc, ale chtěli byste se během událostí dobrovolně účastnit svého času, úžasné! Budeme vyžadovat spoustu podpory, abychom tyto kapitoly zvýšili i běh. Stačí nás zastřelit e -mail a také se k vám vrátíme.

4. Připojte se k našemu novému webu sousedství
Pokud chcete pro tuto novou komunitu pomoci vytvořit uživatelsky přívětivý web, vše, co je třeba udělat, je přejít na web Nomadic Network a také vytvořit rychlý profil cestovatele. Vytvoření přihlášení a profilu trvá jen dvě minuty. Pak se můžete připojit k kapitole, objevit události ve vašem okolí, strčit se kolem stávajícího obsahu a také indikaci pro osobní setkání. Pak nám pošlete všechny vaše komentáře, abychom to mohli fungovat velmi hladce.

(Toto je pouze první návrh webu, takže existují velké množství uzlů, které se narovná, než jej zcela představíme, a také z něj učiníme střed světu nomádské sítě.)

***

Vytvoření organizace založené na kapitole je velkým podnikem, ale jsme velmi nadšeni, že můžeme začít. Je to na našem seznamu věcí, které jsme produkovali už dlouho a my to konečně děláme! Tím se dostane naše okolí na další úroveň! Vytvoření všech událostí bude trvat dlouho a běží, ale věřím, že jsme na silný začátek.

Připravte se tedy uspokojit všechny IRL! ?

Jak cestovat po světě za 50 $ denně

Můj New York Times velmi populární průvodce brožovaným brožuřem po World Travel vám pokynuji, jak přesně zvládnout umění cestování, abyste zajistili, že se dostanete z vyšlapané cesty, ušetříte peníze a mají hlubší zážitek z cestování. Je to váš průvodce plánováním A až Z, který BBC nazval „Bible pro cestovatele na rozpočtový plán“.

Kliknutím sem objevíte mnohem více a začněte jej číst ještě dnes!

Zarezervujte si cestu: Logistické návrhy a triky
Zarezervujte si let
Najděte levný let pomocí Skyscannera. Je to můj preferovaný motor procházet, protože vyhledává weby i letecké společnosti po celém světě, takže vždy chápete, že žádný kámen nezůstane bez vložení.

Zarezervujte si ubytování
Svůj hostel si můžete zarezervovat pomocí hostelworld. Pokud chcete zůstat někde jinde než hostel, využijte Booking.com, protože neustále vracejí nejdostupnější ceny pro hotely i hotely.

Nezapamatujte si cestovní pojištění
Pokrytí cestovního pojištění vás chrání před nemocí, zraněním, krádeží a zrušením. Je to rozsáhlá bezpečnost v situaci, cokoli se pokazí. Nikdy jsem nejezdil na výlet bez toho, protože jsem ho v minulosti musel mnohokrát využívat. Moje preferované podnikání, které nabízejí nejlepší služby a hodnota, jsou:

SafetyWing (nejlepší pro všechny)

Pojistěte moji cestu (pro ty nad 70)

MedJet (pro další pokrytí evakuace)

Jste připraveni rezervovat si cestu?
Podívejte se na moji stránku zdrojů pro to nejlepší firmu, kterou můžete využít při cestování. Při cestování uvádím všechny ty, které používám. Jsou to nejlepší ve třídě a také se nemůžete pokazit pomocí jejich cesty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *